Wioska Mongolska Inwałd


Wioska Mongolska to nowe miejsce noclegowe na mapie turystycznej Inwałdu. W Wiosce znajdują się jurty – pokrywane skórami, wojłokiem (filcem wytwarzanym tradycyjnymi metodami) lub zdobionymi tkaninami namioty koczowników. Przebywanie w ich wnętrzu jest nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale również pozwala złagodzić stres, wyciszyć się i napełnić pozytywną energią.

Jurty zostały umiejscowione w doskonałej lokalizacji, zaraz obok Inwałd Parku, w którym na naszych Gości czeka mnóstwo atrakcji w aż czterech parkach tematycznych. Sam Inwałd jest doskonale połączony komunikacyjne z innymi ciekawymi miastami regionu – Wadowicami, Krakowem, Kalwarią Zebrzydowską, Oświęcimiem. Z Inwałdu łatwo dotrzeć można również do Beskidu Małego. Wszystko to sprawia, że nasi Goście mogą nie tylko wypocząć w doskonałych warunkach, ale również poznać największe atrakcje województwa małopolskiego.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych i niepowtarzalnych noclegów w wiosce mongolskiej w Inwałdzie. Zarezerwuj całą jurtę już od 300 zł za dobę w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień październik oraz w cenie od 400 zł za dobę w lipcu i sierpniu.

KONTAKT: biuro@wioskamongolska.pl , +48 511 154 806

Więcej informacji na str.: wioskamongolska.pl 


Skontaktuj się z nami

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Imieniny
Dziś jest 06/12/2021
Pogoda
Pogoda Andrychów z serwisu