Wycieczka wspomnień
Serdecznie zapraszamy na WYCIECZKĘ WSPOMNIEŃ "Z Życia Karola Wojtyły". 
czytaj ›
CIUCHCIA WADOWICKA, TURYSTYCZNA, INWAŁDZKA
Te chwile będą niezapomniane!
czytaj ›
Park zwierząt

Witamy w naszym Mini ZOO "Kucyk".

Pragniemy umożliwić Państwu zapoznanie się z walorami naszego ośrodka. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą bliżej zaznajomić się z oferowanymi przez nas atrakcjami i zachęcą Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa.

czytaj ›
Park Tarasów Widokowych

Jest to piękny kawałek ziemi z zapierającym dech w piersiach widokiem na naszą cudną okolicę - Park Miniatur, Średniowieczną Warownię, Beskid Mały. To jest idealne miejsce dla dorosłych na odpoczynek po całym tygodniu pracy i dla dzieciaków na harce i swawole!

czytaj ›
Przejażdżki ciuchcią

Ciuchcia wyruszyła już na drogi naszego regionu, by zabrać was na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" oraz do innego miejsca w okolicy. Przeżyj niezwykłą wyprawę, podziwiaj piękne krajobrazy regionu podnóża Beskidu Małego i kolekcjonuj niezapomniane chwile! Naszą ciuchcią dojedziesz również na zwariowany wieczór panieński/kawalerski, imprezę niespodziankę lub na szalone urodziny, imprezę firmową!

czytaj ›
Parki zabaw dla dzieci

"Małpi Gaj" z basenem wypełnionym piłeczkami. Dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, tory przeszkód, bujaczki, piaskownica, samochodziki dla najmłodszych.

czytaj ›
Przejażdżki konne

W naszym gospodarstwie posiadamy konie przeznaczone do rekreacji. Prowadzimy przejażdżki konne na krytej ujeżdżalni w Mini ZOO "KUCYK". Przejażdżki konne na pikniku rodzinnym, na urodzinach dziecka, na imprezie integracyjnej? - wystarczy, że zadzwonisz a nasz kucyk do was przybędzie!

czytaj ›
Warsztaty plastyczne

Organizujemy warsztaty plastyczne dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Warsztaty plastyczne wykonywane na terenie kompleksu Mini ZOO " KUCYK" odbywać się mogą w przystosowanej do tego sali lub plenerze. Zabawa na warsztatach w połączeniu z ciekawymi rozrywkami proponowanymi przez Mini ZOO pozwoli dzieciom i młodzieży spędzić aktywnie i radośnie czas.

czytaj ›
Warsztaty z Lolkiem przy ognisku
Jak zostać zuchem z Maryją, Aniołem i Świętym Duchem.
czytaj ›
Wynajem terenu

Wspaniały wypoczynek na łonie natury?
TYLKO w Mini ZOO „KUCYK” w Inwałdzie!


Gwarantujemy moc niezapomnianych atrakcji i lawinę uśmiechu

czytaj ›
Kulig
Zimowe atrakcje dla Was wszystkich!
czytaj ›