Należymy do zespołu parków rozrywki Inwałd Park. Zapraszamy
Wycieczka wspomnień "Z Życia Karola Wojtyły"
Serdecznie zapraszamy na WYCIECZKĘ WSPOMNIEŃ "Z Życia Karola Wojtyły". tongue
czytaj ›
Park zwierząt

Witamy w naszym Mini ZOO "Kucyk".

Pragniemy umożliwić Państwu zapoznanie się z walorami naszego ośrodka. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą bliżej zaznajomić się z oferowanymi przez nas atrakcjami i zachęcą Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa.

czytaj ›
Edukacja przyrodniczo - leśna

Zajęcia z edukacji przyrodniczo - leśnej oraz zajęcia z zagadnień zootechniki.

Już od wiosny 2016 roku wprowadzimy dla Naszych grup zorganizowanych zajęcia edukacyjne. Zapewnimy nie tylko niezwykłą zabawę ale również wysokie wartości dydaktyczne. Nasz program dydaktyczny został skrzętnie przygotowany przez specjalistów danych dziedzin.

czytaj ›
Park Tarasów Widokowych z Gęsią Zagrodą Sierotki Marysi

Otóż niedawno ruszyliśmy z realizacją naszego kolejnego przedsięwzięcia, które ma na celu przede wszystkim zadowolić naszych odwiedzających. Od kilku tygodni na naszym terenie tworzą się tarasy widokowe z gęsią zagrodą Sierotki Marysi!

A niebawem… „Bajka o Sierotce Marysi i gąskach z Tarasu Widokowego” 

czytaj ›
Przejażdżki ciuchcią

Oświetlana ponad sześcioma tysiącami diod niczym w reklamie coca-coli Ciuchcia już  wyruszyła na drogi naszego regionu by zabrać nas na wycieczkę turystyczno - krajoznawczą do Mini ZOO oraz do innego miejsca w okolicy do 20 km. Wystarczy zadzwonić: 664 468 580 lub 604 580 616 a Ciuchcia przyjedzie po Ciebie!

UWAGA! Prosimy o rezerwację co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem!

czytaj ›
Parki zabaw dla dzieci

"Małpi Gaj" z basenem wypełnionym piłeczkami. Dmuchany zamek do skakania, dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, tory przeszkód, bujaczki, samochodziki dla najmłodszych.

czytaj ›
Przejażdżki konne

W naszym gospodarstwie posiadamy 4 konie przeznaczone do rekreacji. Organizujemy jazdy terenowe oraz prowadzimy przejażdżki konne na krytej ujeżdżalni w Mini ZOO "KUCYK". Przejażdżki konne na pikniku rodzinnym, na urodzinach dziecka, na imprezie integracyjnej? - wystarczy, że zadzwonisz a nasz kucyk do was przybędzie!

czytaj ›
Szkółka jazdy dla dzieci

W tym roku również mamy dla Was coś nowego! 

Otóż ruszamy z projektem: "Mam 7 lat i prawo jazdy"!!! 

czytaj ›
Eko-warsztaty

Organizujemy warsztaty plastyczne dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Warsztaty plastyczne wykonywane na terenie kompleksu Mini ZOO " KUCYK" odbywać się mogą w przystosowanej do tego sali lub plenerze. Zabawa na warsztatach w połączeniu z ciekawymi rozrywkami proponowanymi przez Mini ZOO pozwoli dzieciom i młodzieży spędzić aktywnie i radośnie czas.

czytaj ›
Wynajem terenu

Wspaniały wypoczynek na łonie natury?
TYLKO w Mini ZOO „KUCYK” w Inwałdzie!


Gwarantujemy moc niezapomnianych atrakcji i lawinę uśmiechu

czytaj ›
Kuligi
Szukasz niezapomnianych wrażeń? 
Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą zimową przygodę. Kulig po zaśnieżonych łąkach i lasach to niezapomniana zabawa, którą będziesz wspominał nawet w upalne letnie dni.
czytaj ›
Gry terenowe

Gry terenowe to rodzaj gier rozgrywanych najczęściej w czasie rzeczywistym, do których wykorzystuje się teren, jego topografię oraz inne właściwości. Gry terenowe posiadają aspekt edukacyjny, stąd są wykorzystywane w harcerstwie, praktycznej nauce w szkole- np. geografii, ekologii i szkoleniu wojskowym.

czytaj ›
Aktywne ferie zimowe
Zimowe atrakcje dla Was wszystkich!
Kiedy mroźna zima, a nawet wtedy kiedy jej nie ma!

Aktywnie ferie spędzajcie i czym prędzej do nas przybywajcie!
czytaj ›