Czas na grillowanie!
Kilkanaście palenisk stworzonych w różnym klimacie: brzozowy raj, łysa polana, paletowy zakątek, bacówkowe grillowanie, strumykowe zacisze, zielony gaj, niezwykły zakątek.
czytaj ›
Pole namiotowe i campingowe

Kto z nas od czasu do czasu nie ma ochoty na spontaniczny wyjazd na łono natury?! Ognisko, śpiewy, gitara, gwieździste niebo i noc spędzona w namiocie – niezapomniane przeżycia i cudne wspomnienia!

czytaj ›
Park zwierząt

Witamy w naszym Mini ZOO "Kucyk".
Pragniemy umożliwić Państwu zapoznanie się z walorami naszego ośrodka. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą bliżej zaznajomić się z oferowanymi przez nas atrakcjami i zachęcą Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa.

czytaj ›
Parki zabaw dla dzieci

"Małpi Gaj" z basenem wypełnionym piłeczkami. Dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, piaskownica, tory przeszkód, bujaczki, samochodziki dla najmłodszych.

czytaj ›
Przejażdżki konne

W naszym gospodarstwie posiadamy konie przeznaczone do rekreacji. Prowadzimy przejażdżki konne na krytej ujeżdżalni w Mini ZOO "KUCYK". Przejażdżki konne na pikniku rodzinnym, na urodzinach dziecka, na imprezie integracyjnej? - wystarczy, że zadzwonisz a nasz kucyk do was przybędzie!

czytaj ›
Przejażdżki kolejką

Kolejka wyruszyła już na drogi naszego regionu, by zabrać was na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Mini Zoo  oraz do innego miejsca w okolicy. Przeżyj niezwykłą wyprawę, podziwiaj piękne krajobrazy regionu podnóża Beskidu Małego i kolekcjonuj niezapomniane chwile! Naszą kolejką dojedziesz również na zwariowany wieczór panieński/kawalerski, imprezę niespodziankę lub na szalone urodziny, imprezę firmową!
czytaj ›
Park Tarasów Widokowych

Jest to piękny kawałek ziemi z zapierającym dech w piersiach widokiem na naszą cudną okolicę - Park Miniatur, Średniowieczną Warownię, Beskid Mały. To jest idealne miejsce dla dorosłych na odpoczynek po całym tygodniu pracy i dla dzieciaków na harce i swawole! 

czytaj ›
zadaszony Szałas biesiadny / zadaszona Altana

Szałas biesiadny urządzony jest w stylu góralskim – drewniane stoły i ławki osnute baranią skórą, meble stylizowane na antyki, charakterystyczne detale nadające ciepły klimat temu uroczemu miejscu. Gwarantujemy, że każda impreza w tym miejscu będzie niezapomniana! 

czytaj ›
Imprezy urodzinowe
Mini Zoo "Kucyk "to wspaniałe miejsce do zorganizowania przyjęcia urodzinowego. Położone w malowniczym i spokojnym miejscu gospodarstwo sprawia, że dzieci świetnie się bawią i do tego mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Oczywiście przez cały czas trwania imprezy dzieci są pod opieką animatora, który zaprasza ich na odpowiednio przygotowane dla Naszych  małych gości atrakcje.
czytaj ›
Psi park
W Mini Zoo znajduje się psi park. Każdy ze swoim zwierzakiem może przyjechać i z niego skorzystać. W psim parku odbywają się także profesjonalne szkolenia psów prowadzone przez Gerarda Adamczyka.
czytaj ›
Wycieczka wspomnień
Serdecznie zapraszamy na WYCIECZKĘ WSPOMNIEŃ "Z Życia Karola Wojtyły".


czytaj ›
KOLEJKA WADOWICKA, TURYSTYCZNA, INWAŁDZKA
Te chwile będą niezapomniane!
czytaj ›